• ar
  • en
 • 88881313 (9821+)

جراحی زیبایی بینی با لیزر

 • Home
 • /
 • services
 • /
 • جراحی زیبایی بینی با لیزر

امروزه بشر در فن آوری نانو و لیزر پیشرفت های شگرفی بدست آورده است و به صورت فزاینده ای در حال پیشرفت است.اعمال لیزر در علم پزشکی و جراحی بعضاً به معجزه می ماند.در بیماری های حلق وحنجره گاهاً تار صوتی دچار پولیپ های متعددی می گردد که با هر شیوه جراحی امکان عود آن فوق العاده بالا است و تنها با استفاده از لیزر می توان این احتمال عود را بشدت کاهش داد.در اعمال زیبایی،چشم پزشکی و … لیزر کاربرد عملی فراوانی دارد.در مقوله انجام جراحی بینی (رینوپلاستی) توانایی کاربردی لیزر در حد انجام برش روی پوست است و امکان تغییر شکل بینی جهت انجام عمل را ندارد.ذکر انجام عمل بینی با لیزر تنها و تنها جنبه تبلیغی دارد و امکان عملی آن در حال حاضر وجود ندارد.

جراحی زیبایی بینی با لیزر

همانطور که در ابتدای امر به آن اشاره شد جراحی بینی با لیزر تنها در برش دادن پوست فرد است و  دیگر هیچ تاثیری در فرایند عمل بینی ندارد، متاسفانه تبلیغاتی در سال های اخیر برخی از جراحان پلاستیک در این که استفاده از لیزر در جراحی زیبایی بینی  به عنوان روش جدیدی انجام می شود ، موجب شده است که مراجعین در زمان مشاوره خواستار عمل بینی با این به اصطلاح روش ، خواستار باشند.

در بین سوالاتی که مراجعین در هنگام مشاوره عمل بینی از دکتر حسین نژاد می پرسند ، فکر می کنند عمل بینی به روش بسته یعنی همان جراحی زیبایی بینی با لیزر است . حتی در عمل های بینی که مشکل آنها انحراف بینی ، پولیپ ،سینوزیت و نیز جراحی انحراف بینی که بدون انجام عمل زیبایی هیچ کدام توسط لیزر انجام نمیشود .بدین ترتیب تبلیغاتی در خصوص روش جراحی زیبایی بینی با لیزر کذب محض است چرا که عمل زیبایی بینی تنها در همه جای دنیا به دو روش عمل باز و عمل بسته انجام می شود.

نحوه عمل جراحی بینی با لیزر

هر جمله ایی با این مضمون که عمل جراحی زیبایی بینی با لیزر کاملا اشتباه و قابل رد کردن است حتی برای افرادی را که دارای بینی گوشتی هستند فقط  می توان با لیزر CO2 پوست پوست ضخیم شدهی روی بینی برداشت .

کوچک کردن بینی با لیزر

آیا میتوان با استفاده از لیزر بینی را کوچک کرد ؟ این سوالی است که کاندیدای عمل بینی بسیار می پرسند. در پاسخ به این افراد ، عملکرد لیزر کاملا بر روی پوست تاثیر گذار است .بهترین روش برای کوجک کردن بینی های گوشتی و بینی های دیگر استفاده از یکی از دو روش جراحی زیبایی بینی است بسیاری از بیماران بر این باورند که شکل بینی آن ها بعد از عمل جراحی به دلیل پوست ضخیم بر میگردد. نکته ای که وجود دارد این است که اگر عمل بینی شما توسط جراحی ماهر و توانا انجام شود. کوچک کردن بینی گوشتی با روش جراحی بهترین راهکار برای افزایش زیبایی بینی شما می باشد.

موارد استفاده از لیزر در جراحی زیبایی بینی

 • برطرف کردن آکنه های روی پوست
 • ایجاد برش بر روی بینی
 • نازک کردن نسبی پوست بینی در پوست های ضخیم خواست مثل رینوفیما
 • تغییراتی فقط روی پوست بینی

رینوپلاستی بدون عمل جراحی بینی

رینوپلاستی بدون عمل جراحی بینی

 این روش همان تزریق ژل میباشد ، با استفاده از تزریق ژل می توان نقایص بینی را  مانند فرورفتگی را پر کند . هر چند از این روش بیشتر برای لب و گونه ها بسیار استفاده می شود .البته این روش را جراح بینی نمی پسندن چرا که با تزریق ژل بر روی بینی بینی بزرگ می شود درحالی بیشتر کاندیدا تمایل به کوچک کردن بینی دارند. همچنین این روش موقتی است بعد مدت زمان مشخصی مثلا ۶ ماه یا ۱ سال از بین میرود.
نکته مهم این جاست که عوارض تزریق ژل به بینی گاهی آسیب های جبران ناپذیری وارد میکند که اصلاح بینی دشوار خواهد بود.این روش را همانطور قبلا هم اشاره کردم بسیار از جراحان بینی نمی پسندند.
رینوپلاستی بدون عمل جراحی بینی