• ar
  • en
 • 88881313 (9821+)

تعرفه جراحی زیبایی بینی

 • Home
 • /
 • services
 • /
 • تعرفه جراحی زیبایی بینی

تعرفه جراحی زیبایی بینی در کتاب ارزش نسبی خدمات سلامت که توسط وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران منتشر شده موجود می باشد این هزینه ها به فاکتورهای زیادی از جمله نوع بینی ، نوع عمل یا اعمالی که قرار است روی بینی انجام پذیزد، جراحی بینی ترمیمی یا جراحی اولیه ،هزینه آزمایشات احتمالی و هزینه بیمارستان یا کلینیکی که جراحی در آن انجام میشود  بستگی دارد.بنابرین هزینه جراحی بینی بعد از انجام معاینه کامل بینی در مشاوره اولیه تعیین خواهد شد و مبلغ آن در بیمارستان یا کلینیک مورد جراحی پرداخت می گردد و پزشک حق گرفتن هیچ گونه وجهی به صورت مستقیم از بیمار را ندارد.

 

بسیاری از افراد قیمت و هزینه عمل زیبایی بینی برایشان زیاد و چشمگیر است ولی از آنجایی که بینی یکی از اجزای مرکزی در صورت افراد هستند و در زیبایی چهره بسیار حائز اهمیت است بنابراین انتخاب جراح بینی و مرکز جراحی بسیار مهم است . البته کاندیدای عمل بینی باید کاملا با هزینه های جراحی بینی آشنایی داشته باشد و با یک سرمایه گذاری اساسی و در نظر گرفتن عامل های احتمالی تاثیرگذار بر هزینه ، بتوانند به نتیجه مورد انتظار دست یابند.جراحی زیبایی بینی در بیهوشی کامل انجام می شود از این رو انتخاب محل جراحی بینی بسیار مهم می باشد از این رو گاهی ممکن است محل انجام جراحی زیبایی بینی در هزینه انجام عمل بینی کمی تاثیر گذار باشد.

عوامل موثر در تعرفه جراحی زیبایی بینی

امروزه هزینه جراحی زیبایی بینی به میزان شهرت و سطح تخصص جراح بینی ، همچنین میزان پیچیدگی عمل و موقعیت جغرافیایی محل انجام جراحی و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد.

 1. جراحانی که تحت آموزش جراحان ارشد می باشند، عمل بینی را تقریبا با پایین ترین هزینه انجام می دهند
 2. جراحانی که متخصص بوده اما تخصص اصلی آنها جراحی بینی نیست و عمل های جراحی بینی آنها به نسبت کم است.
 3. جراحان متخصص و با تجربه ای که تخصص اصلی آنها جراحی بینی می باشد و تعداد عمل های جراحی بینی آنها زیاد است.

محل انجام جراحی بینی می تواند دریکی از دو محل زیر انجام شود :

 •  کلینیک (مراکز جراحی های سرپایی ) :کلینیک یا مراکز جراحی سرپایی  نسبتا هزینه بیشتری دارد چراکه این محل دارای تجهیزات بیشتر و مناسب تری است و جراح بینی با آرامش و اطمینان خاطر جراحی بینی و دیگر جراحی های زیبایی را انجام دهد.
 • بیمارستان ها  نسبت به کلینیک چون دارای مجهزترین تجهیزات میباشند و در نتیجه در هزینه جراحی بینی بی تاثیر نمی باشد.

هزینه های اضافی عمل بینی

مطلب مرتبط: هزینه جراحی بینی در سال ۹۷

هزینه های قبل و بعد از عمل بینی

مراجعینی که از دیگر شهر ها و کشورهای دیگر برای انجام عمل سفر میکنند هرینه های جانبی مانند رفت و آمد ، هزینه بلیط هواپیما، هزینه هتل و دیگر را نیز میباست در نظر بگیرند.

افرادی که شاغل هستند و به اجبار از محل کار خود مرخصی گرفته اند و تا زمان بهبودی نمی توانند کار کنند میبایست هزینه های این دوران را نیز درنظر داشته باشند.

بعد از جراحی بینی صورت برخی از بیماران دچار جوش و آکنه می شود .که پس از مراجعه به متخصص پوست و در میان گذاشتن این مورد پزشک برای برطرف شدن هرگونه جوش و آکنه شوینده و مرطوب کننده های خاصی را تجویز میکند که این خود هزینه بر است.