• ar
    • en
  • 88881313 (9821+)

خدمات جراحی بینی دکتر حسین نژاد

مراقبت های قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی

  آمادگی برای رینوپلاستی   دو هفته قبل از جراحی از مصرف آسپرین، ایبوپروفن (Advil، Motrin و دیگر داروهای غیراستروئیدی ضد التهابی)، ویتامین E یا هر دارویی که حاوی این ترکیبات باشد، خودداری کنید. دو هفته قبل و بعد از جراحی از سیگار کشیدن خودداری کنید. نیکوتین و تنباکو زمان بهبودی را طولانی می‌کند و […]

مشاهده توضیحات

جراحی زیبایی بینی به همراه درمان سایر مشکلات بینی

بینی ساختار مرکزی و برجسته در صورت است. تغییر شکل بینی را می‌توان به دو دسته زیبایی و عملکردی تقسیم کرد. تغییرات ظاهر بینی به طور قابل توجهی زیبایی صورت فرد را تغییر می‌دهند و باعث ایجاد ظاهری مناسب در بینی می‌شوند. تغییرات عملکردی ممکن است موجب انسداد بینی، تنفس یا خروپف پُر سر و صدا، کاهش حس بویایی یا خونریزی بینی شود.

مشاهده توضیحات

جراحی مجدد رینوپلاستی (شکل دهی دوباره بینی)

بینی‌ به دلیل داشتن برجستگی و قرار گرفتن در مرکز صورت، در نگاه اول کاملاً جلب نظر می‌کند بنابراین کوچکترین ایراد یا ناهمگونی (بعد از عمل جراحی زیبایی بینی) مورد توجه قرار می‌گیرد. همچنین با داشتن بافت‌های مختلف مثل ماهیچه، چربی، ا‌ستخوان، پوست و غضروف، کار بر روی بینی می‌تواند چالش برانگیز و دشوار باشد.

مشاهده توضیحات

تعرفه جراحی زیبایی بینی

تعرفه جراحی زیبایی بینی در کتاب ارزش نسبی خدمات سلامت که توسط وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران منتشر شده موجود می باشد این هزینه ها به فاکتورهای زیادی از جمله نوع بینی ، نوع عمل یا اعمالی که قرار است روی بینی انجام پذیزد، جراحی بینی ترمیمی یا جراحی اولیه ،هزینه آزمایشات احتمالی و هزینه بیمارستان یا کلینیکی که جراحی در آن انجام میشود  بستگی دارد.

مشاهده توضیحات

مشاوره قبل از عمل جراحی بینی

در اولین مشاوره خود با جراح، دلایل خود را برای جراحی زیبایی بینی توضیح می‌دهید. پزشک، بینی و ساختار صورت شما را بررسی می‌کند و درباره نتیجه احتمالی جراحی (شکل بینی بعد از عمل) و روش جراحی با شما صحبت می‌کند. موارد مختلفی وجود دارد که باید در مشاوره قبل از عمل جراحی به آن دقت شود.

مشاهده توضیحات

جراحی زیبایی بینی با لیزر

امروزه بشر در فن آوری نانو و لیزر پیشرفت های شگرفی بدست آورده است و به صورت فزاینده ای در حال پیشرفت است.اعمال لیزر در علم پزشکی و جراحی بعضاً به معجزه می ماند.در بیماری های حلق وحنجره گاهاً تار صوتی دچار پولیپ های متعددی می گردد که با هر شیوه جراحی امکان عود آن فوق العاده بالا است و تنها با استفاده از

مشاهده توضیحات

جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی)

هر ساله، نیم میلیون انسان که علاقمند به بهتر شدن ظاهر بینی‌شان هستند، به دنبال مشاوره با جراحان پلاستیک می‌روند. بعضی از آن‌ها از بینی مادرزادی و ارثی خود ناراضی‌اند و برخی دیگر از تغییراتی که گذشت زمان و افزایش سن بر بینی آن‌ها تحمیل نموده است، شاکی‌اند اما عده‌ای نیز در تنفس خود مشکل دارند یا در اثر ضربه، بینی‌شان آسیب دیده است.

مشاهده توضیحات