کاندید عمل بینی

قبل از اینکه یک پزشک جراح بینی در مورد بینی شما نظر دهد همواره اطرافیان درمورد اینکه آیا شما کاندید عمل بینی هستید یا نه و حتی گاهی در مورد مشکلات دیگر بینی فرد نیز کارشناسی میکنند!

خصوصیات بینی زیبا چیست ؟

تعریف مشخص و مطلقی برای  یک بینی زیبا در هیچ مقاله ایی نیامده است . بدین ترتیب بینی که به ترکیب صورت شما بیایید و ناهماهنگی ایجاد نکند آن بینی زیبا است.

چه افرادی کاندید خوبی برای عمل بینی هستند؟

اگر بینی فرد نسبت به صورتش بزرگ و یا کج دارای یک برآمدگی داشته باشید آنگاه میتوان گفت شما یک کاندید خوب هستید . افرادی که به طور حرفه ایی ورزش میکنند چنانچه بینی آنها دارای این وبژگی ها باشد نامزد مناسبی نیستند چراکه  بعد از جراحی بینی ، بینی های آنها دیگر  مانند قبل نخواهد بود و نیاز به مراقبت بیشتری دارد.

انتخاب جراح بینی

بعد از تصمیم قطعی در عمل زیبایی بینی باید در ابتدا در انتخاب جراح خود تحقیقات لازم را انجام دهید .کاندید عمل بینی که نوع بینی آنها دارای پوست ضخیم ، بینی گوشتی ، بینی استخوانی ، دارای انحراف بینی ، پولیپ و …. هستند باید اولویت عمل خود را در اولویت قرار داده و بتوانید یک پزشک با تجربه و متبحر را انتخاب کنید.

ویژگی های کاندید عمل بینی

نوع پوست بینی ( افرادی که پوست خیلی ضخیم یا خیلی نازک دارند برای جراحی بینی مناسب نیستند )

افرادی که سیگار را تازه ترک کرده اند و یا هنوز سیگار را مصرف می کنند، چرا که این افراد پس از عمل متحمل عوارض فراوانی می شوند.

سلامتی جسمی تایید شده؛ یعنی فرد دچار اختلال و یا بیماری خاصی نباشد و یا تحت درمان خاصی نیز قرار نداشته باشد.

داشتن سلامت روحی؛ مثلا افرادی که وسواس فکری دارند از جراح بینی خود انتظارات غیرمعقولی را نیز دارند و در هر صورت از نتیجه رضایت کافی را ندارند و ممکن است بی دلیل دست به جراحی بینی ترمیمی بزنند.
منابع : noskhe.com

دکتر حسین نژاد، متخصص گوش و حلق و بینی و جراح زیبایی بینی در تهران

برای مشاهده گالری قبل و بعد مراجعان اینجا کلیک کنید.