جراحی بینی مردان

داوطلبان زیبایی و زیبا شدن امروزه دیگر مختص خانم ها نمی باشد ،بلکه مردان نسبت به گذشته به چهره و دیگر اجزای بدن خود اهمیت ویژه ایی می دهند یکی از این موارد جراحی بینی مردان می باشد. با پیشرفت دانش پزشکی جراحی بینی طبیعی در بین افراد مخصوصا مردان از طرفداران ویژه ایی برخوردار است. از این رو متقاضیان آقا برای جراحی بینی طبیعی رو به افزایش است.

جراحی بینی طبیعی مردان

 

از نظر جراحان بینی هیچ چیز زشت تر از داشتن یک بینی با ظرافت زنانه برای مردان نمی باشد. از این رو دقت در انتخاب جراح بینی اولین گام در جراحی زیبایی مردان و همچنین زنان می باشد. بنابراین بهتر است که از جراحانی که عمل زیبایی بینی مردان و زنان آنها مشابه هم هستند جدا خودداری کنید زیرا بینی زنان و جراحی بینی مردان از پایه کاملا با هم متفاوت هستند.

زوایای لب در جراحی بینی مردان

در جراحی بینی زنان زوایای لب و بینی نسبت به مردان بیشتر می باشد که این تفاوت زاویه بین کلوملا و لب معمولا در بینی مردان حدود ۹۰ تا ۱۰۰ درجه است.که این اندازه معمولا در خانم ها بیشتر می باشد.از آنجایی که بینی مردان دارای استخوان سفت تر و غضروف های ضخیم تر نسبت به زنان می باشد مدت زمانی که بینی تا بهبودی کامل و کاهش تورم بینی بیشتر می باشد نکته ی قابل توجه در این است که بینی قوسدار و سربالا و کوچک برای بینی مردان در زمینه صورت مردانی با صورت استخوانی هرگز مناسب نمی باشد از این رو هر چه جراحی بینی مردان نتیجه طبیعی داشته باشد برای مردان ایده آل تر خواهد بود.

کاندیدای جراحی بینی مردان

در بین متقاضیانی برای عمل زیبایی بینی افرادی که دارای سلامت عمومی و با انتظارات واقع بینانه و منطقی هستند ، بهترین کاندیدای جراحی بینی هم در بین آقایان و هم در بینی خانم ها می باشند.

تفاوت جراحی بینی مردان با زنان

از آنجایی که آناتومی بینی مردان کاملا نسبت به بینی زنان متفاوت می باشد معیارها و نتایج حاصل از جراحی بینی نیز متفاوت خواهد. برای جراحی بینی مردان معیارهایی وجود دارد که رعایت آنها بسیار مهم می باشد. اغلب جراحی بینی طبیعی می تواند تمامی انتظارات شما را برای داشتن یک بینی طبیعی و مردانه برآورده کند.

بسیاری از مردان ممکن است از مشکلاتی چون انحراف بینی ، پولیپ بینی و یا شکستگی بینی رنج ببرند و ترس از اینکه بعد از عمل ، بینی آنها حالت طبیعی و مردانه خود را از دست بدهد از عمل بینی اجتناب می کنند .

ویژگی های مناسب بینی مردان

  • بینی مردان نسبت به بینی زنان باید بزرگتر باشد.
  • پل بینی مردان باید نسبت به بینی زنان مقاوم تر باشد.
  • قدرت استخوان و غضروف بینی مردان باید بیشتر و سفت تر باشد.
  • فانتزی نبودن بینی
  • طبیعی بودن بینی

با توجه به روحیه مردان تمایل آقایان برای داشتن بینی برجسته دارند ، و ازآنجایی که پوست بینی مردان گرایش بیشتری نسبت به بینی زنان به ضخیم بودن دارند از این رو منقبض شدن پوست بینی در مردان با زنان نیز متفاوت تر میباشد.با توجه به این که بینی زنان اصولا ظریف تر از بینی مردان می باشد. فرایند کلی تغییر شکل بینی در مردان و زنان نیز متفاوت می باشد.اولویت زنان در جراحی بینی قوس نوک بینی می باشد این قوس درست قبل از نوک بینی است و تاثیر زیادی در شکل گیری بینی فرد دارد.البته تاثیر نژاد انسانها در محل قرار گیری قوس نوک بینی بی تاثیر نمی باشد.

دکتر حسین نژاد، متخصص گوش و حلق و بینی و جراح زیبایی بینی در تهران

برای مشاهده گالری قبل و بعد مراجعان اینجا کلیک کنید.